Łazienkowy stojak na ręczniki – niezbędny w każdej łazience

Ręczniki po kąpieli powinny być rozwieszone, aby mogły swobodnie wyschnąć. Nie w każdej łazience znajduje się kaloryfer, a nawet jeśli jest jeden, to nie wystarczy na wysuszenie kilku ręczników. Dlatego warto wybrać łazienkowy stojak na ręczniki, który nie tylko jest praktyczny, ale także stylowy.

Wieszaki na ręczniki do łazienki bez wiercenia

W nowoczesnych łazienkach stawia się na minimalizm. Im mniej elementów, tym lepiej. Łatwiej też jest utrzymać łazienkę w czystości. Na pięknie wykończonych ścianach nikt nie chce wiercić otworów, które oszpecą wnętrze. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są wieszaki na ręczniki do łazienki bez wiercenia. Producenci oferują szeroką gamę produktów, które można znaleźć w ciekawych wzorach. Stojaki na ręczniki dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu można dopasować je do każdej aranżacji.

Jaki łazienkowy stojak na ręczniki wybrać?

W sklepach dostępne są stojaki wykonane z nierdzewnej stali, drewna, bambusa czy tworzywa sztucznego. Drewniany stojak doskonale wpisuje się we wnętrza urządzone w stylu skandynawskim i industrialnym. Stojaki ze stali nierdzewnej dostępne są w różnej kolorystyce, dzięki czemu można je postawić i dopasować do każdej aranżacji. Wieszaki na ręczniki dostępne są w wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Najważniejsze jest to, aby znaleźć stojak, który będzie miał odpowiednią ilość uchwytów tak, aby każdy domownik mógł powiesić swój ręcznik. W niewielkiej łazience powinien stanąć wieszak, który można dostawić do ściany. Wówczas nie zabierze on zbyt wiele przestrzeni.

Zalety stojaków łazienkowych na ręczniki

Wieszaki na ręczniki do łazienki (sprawdź te) niewymagające wiercenia świetnie uzupełniają aranżację wnętrza. Nie trzeba ich montować, co jest bardzo dużym atutem. Dostępne są w wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu można jednym zakupem zmienić wnętrze nudnej łazienki. Stojaki nie zajmują miejsca na ścianie, gwarantują doskonałe schnięcie ręczników i są wykonane z odpornych na wilgoć materiałów.

Comments are closed.